ccboot


4 x 4'lük bir yazi...........?

MİCROSOFT VE BSA İLE İLGİLİ GERÇEKLERİ HİÇ ÇEKİNMEDEN YAZANTURK-INTERNET.COM'U ve FUSUN NEBİL HANIMI GÖNÜLDEN KUTLUYORUZ. MİCROSOFT - BSA İKİLİSİ KİMDİR? BİZDEN VE ÜLKEMİZDEN NE İSTİYORLAR? İŞTE TÜM GERÇEKLER. 4, 6 ve 7 Numaraya dikkat! Aslında her bir madde çok önemli. BSA'nın Utanmazlıkları 1- Uydurma Korsan Yazılım Rakamı 2- Firmalara Verdikleri Cezaları, "Korsan Yazılımın Türkiye Ekonomisine Zararı" Başlıkları ile Basın Bülteni Yaptılar 3- Karabasan Şeklinde Reklam 4- Borsaya Artış


Yeni Konu aç
 1. #1
  MİCROSOFT VE BSA İLE İLGİLİ GERÇEKLERİ HİÇ ÇEKİNMEDEN YAZANTURK-INTERNET.COM'U ve FUSUN NEBİL HANIMI GÖNÜLDEN KUTLUYORUZ.
  MİCROSOFT - BSA İKİLİSİ KİMDİR? BİZDEN VE ÜLKEMİZDEN NE İSTİYORLAR? İŞTE TÜM GERÇEKLER. 4, 6 ve 7 Numaraya dikkat! Aslında her bir madde çok önemli.
  BSA'nın Utanmazlıkları
  1- Uydurma Korsan Yazılım Rakamı
  2- Firmalara Verdikleri Cezaları, "Korsan Yazılımın Türkiye Ekonomisine Zararı" Başlıkları ile Basın Bülteni Yaptılar
  3- Karabasan Şeklinde Reklam
  4- Borsaya Artış Vermek Yani Kotalarını Doldurmak için İnternet Kafelere Baskın Yaptılar.
  5- Kim Varsa Basıyorlar
  6- Lisanslı 2.El Yazılımı Engellemeye Çalıştılar
  7- Satıcı Avukatlarla Tehdit

  8- Veri Merkezlerini Müşterilenden Korsanları Versin Diye Zorluyorlar

  İnternet Kafeci arkadaş! Okumadan geçme, Facebookta abidik gubidik yazıları okuyor ve paylaşıyorsun! Eğer bu makaleyi baştan sona okumuyorsan internet kafeciden başka her şey olabilirsin ama internet kafeci olamazsın!
  http://www.turk-internet.com/portal/yazigoster.php…
  Sadece elleri ile çalışan işçidir;
  Elleri ve kafası ile çalışan ustadır;
  Elleri,kafası ve kalbiyle çalışan sanatkardır..
 2. #2
  hocam çok sağolun baya güzel anlatılmış bilgilendirme için tşkler... Cafeci arkadaşlarım lütfen son harfine kadar okuyun..
  “Aptallıkla deha arasındaki fark, dehanın sınırlarının olmasıdır.”
  Albert Einstein

  “Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir. Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur, Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir."
  Albert Einstein
 3. #3
  bu korsan yazılımı destekleyen kişi gene Microsoft lisansları bu kadar yüksek tutmaktansa ucuz yapsa her bilgisayara lisans alınacak herkes orijinal kullanıcak ama bunları kendileri teşfik etmiyor ki bi pc aliyorsun üstüne 400-500 lira lisans para ver diyolar şuan bunun önüne geçiyolar gibi bi lisans alıp Windows 8 8.1 ve 10 nu kullandırmaya başladılar ben lisanslarımın hepsini yükseltim ​
 4. #4
  yazı müthiş olmuş soluksuz okudum. ellerine sağlık....
gölge

   vBulletin® Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc.