Optimize Windows v2.3

UCGEN\KURULUM klasöründeki de 24Ayar CafeControl ile gelende kurulmuyordu, MS sitesinden 4.5'i indirdim. Kuruldu ve CafeControl'de şimdi kuruluyor.

Selcuk hocam suda yurusen yuzmeyi bilmiyorsun diye elestiren olur sen dogru bildiginde devam et gayet iyisin...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

birde üçgen oyun arşivi için gerekli dosyaların kurdum sonrasında windows açılışı 1 dakikaya yükseldi. baya üzücü bir durum o arada sistemde yükleme noktası açmadıydım. hemen bir tıkla geri almak varken şimdi bir daha format atcam. atabi sorunu çözemezsem varsa bir çözümü olan söylerse sevinirim. hoşgeldiniz ekranında 20 sn bekliyor.

birde üçgen oyun arşivi için gerekli dosyaların kurdum sonrasında windows açılışı 1 dakikaya yükseldi. baya üzücü bir durum o arada sistemde yükleme noktası açmadıydım. hemen bir tıkla geri almak varken şimdi bir daha format atcam. atabi sorunu çözemezsem varsa bir çözümü olan söylerse sevinirim. hoşgeldiniz ekranında 20 sn bekliyor.
Muhtemelen sorun Originden kaynaklıdır. Origin'i kaldırıp dener misiniz?

Şimdilik bunu kullan yakında güncellenecek ;)

[FONT=source_sans_proregular]https://mega.nz/#!WIdxxJZa!mAQnrGCNBdDmw2CHXwEe-FFwJbbkpLKveQttNIkVd-U[/FONT]