Richtech Diskless Türkçe

onlar nası çeviriyo bilmiyorumki aynısını yaptım dediği versiyonu ekledim yaptım ama çince hala çıkıyo. inatcıymış bu çinliler.

arkadaşlar herkese teşekkürler.
windows 7 yuklu başka makinada programı kurdum hemen eng yaptım sadece ManageUI.exe dosyasını kopyalayarak sonra yamadaki setup çalıştırdım sonra programa id 7777 ve 7 girdim sonra çıkış yapıp kendi sitesinden aldığım id ve şifre ile girdim bilgisayarı resetledim programı açtım direk program açıldı.
şimdi kullanıma devam bu arada örneğin 212.12.01.1 dış ip yerden alığım id yi 95.74.85.9 dış ıpsıne sahip bir bilg de denedim sıkıntısız girdi.demekki static ip ye bakmıyor id.

mesele ingilizce kalması veya türkçe olması değilde yeni sürüm çıktığında kendimiz çevirebilmemiz :) yani çinceden ingilizce veya türkçeye
çokta bi önemi yok hacı. bu versiyonu kaldır yeniyi kur ayarların bozulmuyor . nolur çince çalışır pekde bi önemi yok. komple geçeli 10 gün oluyor. ayarladıktan sonra açıpda bidahda bakmadım :D papuayenigelece olsada farketmez çalışsın dursun kendi. zaten ingilizceden alışkanlık ediyo kurcalaya kurcalaya nerde ne var biliyon yani :D