RigorZ

güzel sevindirici bir haber birde şunu söylemek istiyorum cafede 2 adet ayrı hat ayrı ip kulanıyoruz 1 ip üzerinden oluyor 2 ip adresi versek ikisinede olurmu

yaw cocuklar sıtedekı taramalı sılahları gorduler oww tmm oynayalım dedı. o arada oyuna gırdım baktılar elımde bı cekıc var gece yolda yuruyorum oturdular 30 dakıka baktılar antık kuntık seyler hepsı vaz gectı :D 1ı uyelık alıp gırdı oyuna oda sıkıldı.. ne aksıyon var ne bırsey :D

yaw cocuklar sıtedekı taramalı sılahları gorduler oww tmm oynayalım dedı. o arada oyuna gırdım baktılar elımde bı cekıc var gece yolda yuruyorum oturdular 30 dakıka baktılar antık kuntık seyler hepsı vaz gectı :D 1ı uyelık alıp gırdı oyuna oda sıkıldı.. ne aksıyon var ne bırsey :D
Başlarda Aksiyon yok biraz gezip bir kaç item toplayıp pvp mapına girmeliler.

Evet ilk başlarda bir aksiyon görünmüyor ama sonra çocuklar çok seviyor. Oyunu bir bilen varsa diğerlerini alıştırır.
Bende sabahtan akşama kadar oynuyorlar.
Az önce premium kafe olayını onayladılar. Çocuklar premium olduk diye beni öptüler gerisini siz düşünün :D

Evet ilk başlarda bir aksiyon görünmüyor ama sonra çocuklar çok seviyor. Oyunu bir bilen varsa diğerlerini alıştırır.
Bende sabahtan akşama kadar oynuyorlar.
Az önce premium kafe olayını onayladılar. Çocuklar premium olduk diye beni öptüler gerisini siz düşünün :D
Premiumun Avantajları gerçekten fark yaratıgından evde oynuyanlar bile yakındaki cafelere gitmeye basladılar...

Ben 8 kere doldurmuşumdur forumu artık yoruldum bıraktım artık her seferinde bi hata veriyor bu oyunuda premiumsuz oynasınlar

form hata veriyorsa tarayıcı değiştirerek deneyin bence. bende ilk seferde sorunsuz yükledi. Fotograflar çok büyük olabilr mi?