Win7 Hızlı yapılandırma reg dosyası

Bu arada versiyon 4 hazır demiştim ya iyiki paylaşmamışım. 4 te yeni bir özellik eklemiştik program uyumluluğu asistanını devredışı bırakıyordu. Bu şekilde de yok programı sp2 de başlat yok program açılmadı uyumluluk ayarları uygulansın mı gibi şeyler görünmüyordu.

Ama çarşının hesabı eve uymadı :)

Bu seferde counterlar ve eski oyunlar bozuldu (Meğer bizim windowslar bunu otomatik ayarlıyormuş bunu öğrendik)

Hatta counter öyle bi hata verdiki bundan olduğunu zor farketttik :) İngilizce Bu sistemde 16mb dan az ram var lütfen ram ekleyin gibi bi hata.

problemi bulduk ama bulana kadar üç kafeye kurulum yaptım birini düzelttim ikisinde hala counterlar açılmıyor :)

Neyse konumuza dönelim 4 üncü versiyon büyük ihtimalle çıkmayacak arkadaşlar. Hizmetleri durduran ve ayarları en baştan sona adım adım yapan bir kurulum ile 2. sürüm çıkacak bilginiz olsun.

selçuk hocam en kısa zamanda programın v2 sürümünü bekliyoruz ama tek istediğimiz Üçgen Oyun Arşivi yazısı altında bizim cafemizin adınında olması çok güzel olurdu. Birçok arkadaş sırf bunu bahane ederek almak istemediklerini söylüyorlar

Gidecem buralardan kafa dinlicem :)

Ama önce tüm kafecilerin problemini çözmem lazım :)

Abi bu hafta tüm gün kurulumlardaydım zaman olmadı siteye. Sanırım bu ay oyunarşivi satışını durdurucam. Programın gelişmesi bu ay neredeyse durdu gibi yarım sayfa kod yazabilmişim sadece, o da yenilik değil hata düzeltmesi :)

Dünya tek başına fethedilmiyor malesef :)
Allah kolaylık versin selçuk çalışmalarında başarılar dilerim.

bu ayarların hepsinimi girelim hocam......
bide bu ayarları girince veri yürütme engellemesi bölümü kapanıyor.......

Son düzenleme:
onuda manuel yaparız artık :D
bunları actif hale getırırsen yanı kutucuklara tik işaretı eklersen işlem çubugunda hatırlatma cıkıyor yanı windwdos update gelır gunceleyın gıbı actıf hale getırmen için hizmetlerden actıf hale getıre bılırısın genlede bızler cafede bunalrı acmıyoruz saatın orda uayrı cıkmasın dıye
hepsını bu sekılde tıkı kaldıryoruz

format sonrası butun pc ler labtoplara uygulamda sıkntı çıkarmaz yapalımı selçük abi pc daha performanslı olsun dıye
Müşteri bilgisayarlarında kullanacaksanız aşağıda verdiğim dosyaları klasörden silin ondan sonra çalıştırın.

DisableSystemRestore.reg (Sistem koruma)
DisableProblemReporting.reg Problem bildirimi (kullanıcı hiç bir hata vermeden kapanan programları sevmez, birinin bunu takip etmesi gerek :) )
DisableHibernation.reg Hazırda bekletme önemli kapatmasanız güzel olur

Tsk lerr sizin sundugunuz hazir imajlarda bunlari kullanmaya gerek varmi?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

paylaşım güzel emeğine sağlık bi öneri verebilirim reg'lerin içine ne işe yaradıklarını yazarsan insanlar neleri yüklediklerini daha iyi anlayabilirler liste var ama karışık bir liste olmuş. devamlı günçellediğin için karışmış biraz. reglerin isimlerine bakıp listeden ne işe yaradıklarına bakmaktan daha kolay olur reglerin içlerine bakmak.

Windows 8.1 Activator
Windows 8.1 Activator 2020 is the most recent release for windows Activation that encourages you to activate all Windows and all Office Products.
You have the most obvious opportunity to benefit this most recent idea by Microsoft windows.
It has ground-breaking capacity to activate the Windows 8 All Version and Windows 10, Vista, 8, 8.1, 7, just as Office 2016/2013/2010 Preview.
Windows 8.1 Activator is exceptionally sheltered and simple Activation program with no hurtful impacts to the framework records.
Its Activation limit is 180 days yet you can restore it when it terminates.
On the off chance that you are utilizing any past program for windows activation, stop it and introduce this most recent 3.0 version.
[url = https: //fullcracks.org/windows-8-1-activator/] Windows 8.1 Activator [/ url]