Yeni Cafe Programı

Merhaba arkadaşlar piyasaya yeni cafe programı çıkarıyoruz.

Program adı: HASANSOFT NESCAFE
Üretici : www.hasansoft.com

Ekran Görüntüleri aşağıdadır.

Şu an aktif olarak kendi internet cafemizde 35 masa ile sorunsuz kullanılmaktadır.

Programın geliştirilmesi amacıyla görüşlerinizi bize bildirirseniz seviniriz.

Ekli dosyalar

• 86.7 KB Görüntüleme: 0
  • 73.5 KB Görüntüleme: 0
  • 87.2 KB Görüntüleme: 0
  • 84.5 KB Görüntüleme: 0
  • 72 KB Görüntüleme: 0
  • 40.8 KB Görüntüleme: 0
Son düzenleme:
emeğinize sağlık Cafeciler hızlılık ve pratiklik ister ...tabi sınırlamalar da önemlidir biraz detay verseniz özellikleri hakkında..sitenizde bulamadım..Prgram ismin kişi ismi değilde kurumsal bir isimi olabilir..

The message Şu an program geliştirilme ve test aşamasındadır. Şu an 35 masalı cafede sorunsuz çalışmaktadır. (Cafe kendimizindir).
Kesinlikle bağlantı kopma sorunu yoktur.

Bizlerde denemek isteriz en azından bir masada ...Bıktım akınsoftun ping olayından..Dosya dizin koruma ve cep telfonlarına kopyalamayı engelliyebiliyorsan ben parasını verip kullanmak istiyorum..

Benim için paranın bir önemi yok URL log kaydı,Android telefonları engelleyebilme ve dosya dizin koruma özellikleri olursa güzel olur..fikir olsun diye yazdım..teşekkürler..

O isimle cafeme kuramam :)

Sonuç başarılı olabilir ama isimin ticari bir isime dönüşmesi gerekli ve bu hali çok görsele hitap etmiyor görsel anlamda biraz ilgilenilmesi gerekli.

Windows 10 görselliği gibi en azından.

admin

Administrator
Benim için paranın bir önemi yok URL log kaydı,Android telefonları engelleyebilme ve dosya dizin koruma özellikleri olursa güzel olur..fikir olsun diye yazdım..teşekkürler..
Levent hocam arkadaş biz üst sokaktadır. Benim eski sağolsun çalışanlardan kafesini işletiyor aslende yazılımcıdır. Tüm kafendede deneyebilirsin gelip tanışadabilirsiniz. Genç inatçı bir kişilik :) Hasansoft olarakta ileride çocugu olsa hasansoft koyarım dedi iki gün önce konuştuğumuzda :) Okadar ki sevmiş ismi :)

usb ücretlendirme özelliği test aşamasındadır. ve diğer özellikler ekleniyor. (film - dizi sistemi vb.. ) şu an kendi cafemizde 40 pc ile test ediyoruz.

yazılım guzel geliştikçe dahada güzel olucaktir lisanslı olması ucretli olması ıle beraber bir çok katılmcı cafeci cefeterya işleten arkadaşların beli bir istekleri muhakak olucaktır tam anlamıyıla oturdugu zaman herkesın giderini karışılıyacak olursa güzel olur merak etiğim bir kaç soruyu sormak isterim
1 yazılımı ekip varmı çalışan tek başınızamı çalışma destek vereceksınız
2 yazılım surekli ucretlı olup reklam içerikli olucakmı eklenecekmi daha sonradan
3 arkadaşlar isimden pek hoşnut olmamış sanırım ama HASANSOFT yazan yere isteyen kendi cafe ismini yazabirlir seceneği eklenmeli
zor değildir bazı başarılar isimle bazı başarılar azimle gelir iyi çalışmlar dilerim takipdeyiz internet cafem ailesi olarak Hasan abi

hasan da isim yahu,ille yabancı egzortik isim olması lazım değil bence.
kuran arkadaşlardan yorum alamadık yoksa direk kurmak isterdim cafeme