EveryCafe Manager

Everykafe ilgililer ve 3 günde 3 sürüm çıkarttılar işin arkasındayız dediler bizde bi deneyek dedik. 

Ekli dosyalar

 • 307 KB Görüntüleme: 1
 • 348.2 KB Görüntüleme: 1
 • 482.8 KB Görüntüleme: 1
 • 268.4 KB Görüntüleme: 1
 • 444.3 KB Görüntüleme: 1
 • 304.2 KB Görüntüleme: 1
 • 216.1 KB Görüntüleme: 1
 • 597.5 KB Görüntüleme: 1
 • 275.8 KB Görüntüleme: 0
 • 421 KB Görüntüleme: 0
bende deneme aclı kurulum yaptım ve menun kaldım diye cafe programlarından eskık yerı yok hata artısı bıle cok dıye bılırım guzel hızmet sunmaktalar ve ucretsız bır programım ve yaptımız ısın programın arkasındayız dıyolar ( tavsiyem denemenız )
 
Güzel görünüyor. Usb ücretlendirmesi, Ekran kartı - işlemci derece alarmı,donanım bilgisi, Ethernet bilgisi görütüleme, Kasiyer erişim hakları sınırlandırma, Toplu olarak Performans Takibi, Akıcı uzak masaüstü kontrolu. Aklıma gelen en çok bunları kullanıyorm. Bunlar var mı ? Daha aklıma gelmio benim için öncelikli bunlar.
 
Güzel görünüyor. Usb ücretlendirmesi, Ekran kartı - işlemci derece alarmı,donanım bilgisi, Ethernet bilgisi görütüleme, Kasiyer erişim hakları sınırlandırma, Toplu olarak Performans Takibi, Akıcı uzak masaüstü kontrolu. Aklıma gelen en çok bunları kullanıyorm. Bunlar var mı ? Daha aklıma gelmio benim için öncelikli bunlar.

USB UCRETLENDIRME VAR ETHERNET BİLGİSİ DONANIM BILGISIDE MEVCUT UZAKTAN ERISIM MEVCUT KASIYER ERISIM HAKLARI SINIRLANDIRMASIDA VAR VE BUNLAR COK AKICI BIR SEKILDE CALISMAKTA SORUNSUZ BIR BICIMDE SITE UZERINDE canlı destek mevcutur aklına takılan herturlu soruyu sora bılırsın EveryCafe İnternet Cafe Yönetim Programı, E-Pin – Promokod Yönetimi, Mobilden Yönetim ve Ücretsiz Web Sitesi | EveryCafe
 
iyiyi Kullandığımza Rakip gelmesi çok iyi. Tatlı bir rekabet ortamı oluşması güzel. Soruları burda sorayım ki indirip kullanacak arkadaşlar aydınlansın. Süre kayıtları client tabanlı mı server tabanlı mı. Yani demek istediğim hacking olayı sürelerde yapılmaması için. Server tabanlı olmasını tercih ederiz.

URL EKLEMEYİ UNUTMUSUNUZ :)

http://everycafe.com.tr
 
Son düzenleme:
serverde tutuyo.

son hesapları ayrıca extradan yedeklenmesi için başka bir diske ayar istedim. tamam dedi. oldu cart deyi virüs girdi curt deyi elektrik gitti pc açılmadı acronics veya ghosttan sonra nolacak. tamam 10 dk sistemi geri döndürdük ama c gitti android ve ios telefonlarda yazılımı var ordan alabiliyon son hesapları :D
 
ister sadece ücretsiz kafe kontrol istersende reklam açıp buradan para kazanacaksın reklam diğerleri gibi kendi cebine değil hem sana hem yapımcıya. ücretsiz olmasındaki amaç ise herkesin kullanıp programın kasmadığını farklı hızlı ve çok fazla özelliğinin olduğunu anlatabilmek. yoksa diğer türlü kafeciye reklam dedinmi aha tamam bu kasar neti pc'yi pert eder mantığı olacak bende sizin gibi düşündüm pankafe dende olumsuz tecrübem vardı reklam pc yi bozuyo diye öyle olmadı. şu an belli sayıya ulaşıncaya kadar reklam ücreti alamayız çünki paralı alınmış reklam yok(yapımcısı ülkerle steam yapımcılarıyla crytek ve daha birçok büyük firma ile görüştüm belli sayı olmayınca reklam vermiyorlar dedi, doğru adam boşa para vermek istemez. ) fazla sayıda değil. sadece reklam ne yapıyor amaçlı reklam var paladins reklamı var ana ekran bilbord gibi kullanıyo ve görselide güzel dandikten bişi değil. programı kurup deneyip şans
verin reklamı kapatıp kullanın açıp kullanın ister reklamlı ister aylık burdan bi 150 200 tl gelir internet paramı çıkarır dersin açarsın reklamı. bu işler böle.

 

Ekli dosyalar

 • 287.6 KB Görüntüleme: 0
kurup kullanmak lazım. panda istedigim fakat bir türlü gerçeklemeşmeyen bazı isteklerim var. aklıma gelen benim için olmazsa olmazlardan biri ama malesef şuana kadar sadece trette vardı galiba

onların yaptıkları :yazıcı hesaba eklenmiyordu ve hatta çoklu sayfalarda sadece 1 çıktı eklenirse ekleniyordu
benim istedigim : clietler yazdırmak istediginde ana masaya sorsun süresiz istek gibi X nolu masa yazdırma talebinde bulundu ve tabi hesaba eklesin

onların yaptıkları :elektirik kesildiginde masaları seçip süreleri durduruyorsun geldiginde devam ettiriyorsun Bazı durumlarda sıkıntı oluyor uzadı uzadıya yazmayacagım.
Benim istedigim: bir butonla elektirik kesintisi başlatılması ve elektirik geldiginde sürelerin bir butonla devam ettirilmesi

onların yaptıkları: vga ve cpu sıcaklıklarını kafalarına göre bazı sistemlere göre desteklemeleri
Benim istedigim: Tüm donanımların desteklenmesi

onların yaptıkları: müşterilerin süreleri karışık kaç dakikalarının kaldıgını anlamaya çalışırken manyak olmak ve müşteriye cevap verirken zorlanmak
Benim istedigim : ekrana baktıgımda farklı bir sekmede karışıkta olsa en az süreden en fazla süreye dogru bilgi sunulması.

onların yaptıgı: ana sayfayı pan olarak degiştirmesi
benim sistegim: degişmemesi(müsteri google yerine başka sayfa açılınca abi internet yok diyenler var)

onların yaptıgı: Masalarda ücret ödemeyenler kullanımı bittiginde allatki yazılardan bulabilirsen bul kim nekadar ödeyecek hiç kalmyacaksınya masadan tuvalete bile gitmek yok.
benim istedigim: hangi masa bittiyse borcu varsa masa üzerinde yazacak ben ok tahsil ettim demeden başka birine açılmayacak istek gönderremiyecek.
 
Son düzenleme:
şuan evimde kullandıgım 2-3 makina ile test ettim ilk tespit ettiklerim kullanıcı hesapları olmamış. kullanıcı degiştir butonunu bulamadım amdim olarak da açsam kısıtlı kullanıcı olarakda açsam ayarlar menüsüne girebiliyorum. sonuçta elemanın kısıtlamalrı olması lazım ve hiç girememesi lazım. yeni üye açamaması lazım.
 
üyeleri biz aktarırız bize sadece uygun saatte30 40 dk vermeleri yeterli dedi. alta isim ve telefon yazacağım arayıp görüşün çekinmeyin hem benimde slm mı mı iletin size yönlendirdi diye belirtin.

lebuda dostum dediklerinden birtek ısı göstergesi yok diğer herşey var emin ol ısı gösterleride yapılacak en kısa sürede. benim kendiminde dikkat ettiğim bi özellik zira antalya dayım 80 90 dereceleri görüyorum hatta daha üstünü.

hesap kesmek için clien te çift tıklatınca en sağ ve solda oklar var ona tıklayınca bi önceki hesap dündeyse onu bile gösteriyo :)

sabah ilk müşteri olduğu için eski hesap yok düne kaçtı :)


yazıcıyı kullanmıyorum ben onun tam bir desteği hiçbir programda yok sanırımda mümkün değil gibi oluyo olsaydı zaten 5 6 kafekontrolden birisinde en azından düzgün çalışırdı.

üye konusunda bende üye yok eksikleri hatta tam anlamıyla eksiklerini yazınki bildirelim yapsınlar sonuçta babamızın oğlu değil iş başka ekmek parası dalgaya gelmez.

adamın söyledikleri eksikleri toparlayıp maddeler halinde yazalım programcılar baksın.

ayrıca faceden süpriz dedim burdan söliyim every kullanmayan çağın gerisinde kalacak adamlar sonradan bıkmazssa :D neden dersen yeni özellikler ekletiyorum söz verip bildirdi film menüsü oyun menüsü ve oyunsaveleri aynı programa entegre edilecek. bi sürü program ve değişik değişik adamlarla uğraşma dönemi sanırım tarih olucak. sırf yüksek sayıya ulaşmak için yapılan hizmetler başka bir çabası yok. sadece bir firmadan örnek verdi unuttum şimdi reklam için ayırdıkları ücret 400 bin tl dedi bunları alıp isteyen kafecilerle paylaşcaz dedi mantıklı abi. isteyen açar reklamını paşalar gibi bi internet hattı ücretini çıkartır veya dükkan kirasının bi kısmını çıkartır. isteyen sadece kafekontrolü kullanır ki bunlar sadece sayı olarak destek verecek biryere anlaşmaya varılınca 10 kişiyiz demek başka 100 kişiyiz demek başka ve yapılan hizmetlerle istedikleri sayıya ulaşacaklarına eminim. o zor bu zor demiyor hemen yapalım diyolar.

iletişim gökhan avcı :05305801934
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
hatta filtre yede başlayacaklar şu genel istekler hatalar varsa giderilince her şey monotona döndüğünde tib filtre yapılacak dediler ne güzel abi her şey bir programda. ücretsiz. daha napsınlar bana göre 10 numara bomba fikirler.
 
Son düzenleme:
Dün gece kurdum, ilk günüm EveryCafe ile şimdilik sorun yok
Sesini kıstığınız masa tekrar sesi yükseltemiyormuş

Not Benimde eksik gördüğüm hesabını ödemeden kaçanları yakalamıyor :)
 
Son düzenleme:
arkadaşlar süreli oturan masalarda ücreti peşin alıyorum

zaten millet alıştı geçerken kendi bırakıyor

masa aç yazısı geldiğinde masa aç a tıklıyor ben sonra süreyi veriyorum

süresiz açanda direk kendi açıyor gerçi bende 22 makina var

makina sayısı fazla olan yerlerde otomatik açma sorun olabilir belki ama onu bilemem

veya önce süresiz oturmuş sonra abi 2 tl ye ayarla dedimi hemen getir diyorum :)

onun için süresi biten kalkıp gidiyor
 
epin satmak artık eziyet değil

ilk epin ediniyoruz nerden olduğu önemli değil sonra exele giriyoruz hazır şablonu var kopyala yapıştır okadar


kaydettiğimiz epini alttaki gibi yükleyip hangi oyun hangi şirketse seçiyoruzservere yüklediğimiz epinler clientte gözüküyo hangisini alacaksa seçiyo al diyince


server'e soruyo parasını aldıysan aldım almadıysan müşteriye sorarsın bilerekmi yapıyon yoksa oynaşıyonmu diye bilerekse sonra alınacak dediğinde hesaba ekliyo, yok oynaşıyosa reddet diyip oynaşma oynaşcak şey yoksa ben veriyim diyip konuyu kapatıyosun :D

 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Üst