google chrome film video indirme eklentisi

mozilladaki download helper benzeri bi eklenti
idm in devralmadığı bazı indirmeleri yapabiliyor akşamdan beri
mail.ru dan tek part iki adet film indirdim pek kurcalamdım ayarları falan kurup bakabilirsiniz
https://chrome.google.com/webstore/detail/fvd-downloader/lfmhcpmkbdkbgbmkjoiopeeegenkdikp
chrıomeye ekleyince sağ üstte simgesi var video yada filmi açıp sonra buna tıklyıoruz ve downloada tıklyoruz :D

google chromeda youtube tan video indirebilen bir indirici bulamadım ama firefoxtaki download helper indiriyor ama bazen oda bazı videoları indiremiyor fakat google chrome ile youtube tan video indirmek istediğimde aşağıdaki uyarıyı alıyorum ki bu eklentiylede aynı uyarıyı verdi

ama şunu söyleyeyim idm yi denemedim idm yi sevemedim :)

Due to YouTube Policy. It isn't allowed to download from YouTube.
Please, do not post negative reviews. This is not our fault.
Hope you understand that. Thanks!

yukarıda söylediği şey yotube politikası gereği youtube tan video indirmenize izin vermiyoruz
lütfen olumsuz yorumlamayın bu bizim hatamız değil anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz teşekkürler :)

google chromeda youtube tan video indirebilen bir indirici bulamadım ama firefoxtaki download helper indiriyor ama bazen oda bazı videoları indiremiyor fakat google chrome ile youtube tan video indirmek istediğimde aşağıdaki uyarıyı alıyorum ki bu eklentiylede aynı uyarıyı verdi

yukarıda söylediği şey yotube politikası gereği youtube tan video indirmenize izin vermiyoruz
lütfen olumsuz yorumlamayın bu bizim hatamız değil anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz teşekkürler :)

benım için önemli olan film
zaten helper çok yavaş indiriyor bu eklenti güzel hız olarakta
youtubedeyi denedım indirmiyor youtubeden indireceklerde firefoxtan download hepleperle yada idm ile indirebilir şu an ikiside indirebiliyor

Youtube'dan video indirmek istiyorsan linkteki Youtube'nin önüne ss koy ve enterla açılan sayfada istediğin formatta indir.Örneğin http://www.ssyoutube. com/watch?v=_PVYwfwFrPQ&list=RDMM_PVYwfwFrPQ