kafenizde hangi yönetim programını kullanıyorsunuz

akınsoft kullanıyik. Tred pan öneren oldu ama ben istikrar adamıyım sorunsuz ve tam ayarlı akınsoft kullanıyorum memnunum

usb takınca pong oluyor sürekli istek atılmıyor..bu çok önemli değil usb lerle alakalı bir sorun..önemli olan ping sorunu..buna çözüm varsa çok faydanız dokunur ping atmaktan bir hal oldum..

Son düzenleme:
usb takınca pong oluyor sürekli istek atılmıyor..bu çok önemli değil usb lerle alakalı bir sorun..önemli olan ping sorunu..buna çözüm varsa çok faydanız dokunur ping atmaktan bir hal oldum..
valla hocam bende ping sorunu dediğim gibi çok çok nadir. Hiç de araştırmadım ama bi bakayım çözüm varsa sizede iletirim.

Pancafe kullanıyorum.

Akınsoft Cafeplus ın anabilgisayar client iletişiminde güvenlik açıkları var. Bir virüs yazsam Akınsoft kullanan kimse kalmaz diyebilirim.

(Bu konuda ciddiyim, akınsoft kullanan cafelere gidip networkünde belli bazı kodları çalıştırarak Anapcden yapılabilen herşeyi kimse anlamadan yapabilirim. Mesela Client masayı ücretsiz açma, resetleme, kapatma, süre uzatma ve ben bunları yaparken Anapcnin hiçbir şeyden haberi olmaz. Ya programı kapatıp açması lazım ya da o bilgisayara ping göndermesi lazım ücretsiz açılan bilgisayarların kilitlenmesi için)

O yüzden Akınsoft u önermiyorum. Merak eden olursa demo yapabilirim bi ara :)

tredcafe +tredfiltre demek hülya avşarın mavi gözleri demek:)
tredcafe+tredfiltre
Şunuda ekliyeyim konuya word exzel nasıl stabıl hatasız çalışıyorsa benim içinde tredcafe kulanan bilir

Pancafe kullanıyorum.

Akınsoft Cafeplus ın anabilgisayar client iletişiminde güvenlik açıkları var. Bir virüs yazsam Akınsoft kullanan kimse kalmaz diyebilirim.

(Bu konuda ciddiyim, akınsoft kullanan cafelere gidip networkünde belli bazı kodları çalıştırarak Anapcden yapılabilen herşeyi kimse anlamadan yapabilirim. Mesela Client masayı ücretsiz açma, resetleme, kapatma, süre uzatma ve ben bunları yaparken Anapcnin hiçbir şeyden haberi olmaz. Ya programı kapatıp açması lazım ya da o bilgisayara ping göndermesi lazım ücretsiz açılan bilgisayarların kilitlenmesi için)

O yüzden Akınsoft u önermiyorum. Merak eden olursa demo yapabilirim bi ara :)
neyseki bizimkiler googleyi bile bulamıyorlar , faceye giremeyip internet yok kapat diolar , wolfa yanlış şifre yazıp bu girmiyor aktar dien bıle var :D