LoL Premium cafe hakkında

Lol yeni uygulama geliştiriyormuş arkadaşlar bize tüm karekterler açık ve daha fazla ip xp gibi özellikler sunucakmış ama bunu parayla satıcakmış aynı epin almak gibi olucakmış atıyorum 10 pcnin mac adresini giriceklermiş biz saat satın alıp yükleyecekmişiz böylece müşteriler o masalara oturduklarında daha fazla ip daha fazla xp ve 124 karektere erişme imkanına sahip olucakmış ama tüm bunlar para ile olucak cafecinin firmalara para ödediğini nerde görülmüş hey gidi hey bende dedimki biz sizin oyununuzu yükleyip tanıtığımızda paramı istedik. ALINTI...

silkroad da son zamanlarında böyle uygulamalara girmişti. şimdi cinler şeytanlar oynuyolar. çok geçmez bunları yaparlarsa bir bir dökülür oyuncular.

1 haftadır benim cafe premium kafe test aşamasında tabiki şuan betadan çıktığı zman bütün kafelere vereceklermiş ücret karşılığında

1500 h yüklemişler aktif etmedim etsem mi acaba biterse para mara veremem walla bu iş zor kimsenin para ile alacağını sanmıyorum

fiyatlara bak bu adamlar şaşırmış internet kafeler sayesinde popüler olacaksın sonrada onlardan geçimini sağlayacaksın

alınmaz bunun internetcafeye ekstra katkısı tartışılır. ya bunu adam gibi bir rakama vermezlerse fos türkiyede birsürü internetcafe var her birinden bunun için 10 lira alsa sürümden kazanma yöntemini denese kazancı şimdiden daha fazla olur. sizce?

zaten 3 5 oynayan kaldı net sürekli kesiliyo. günde 2 3 4 kesintiyle lol oynayanda olmaz zaten. işine baksınlar bide onlara para veremeyecem oynayan böle oynar oynamayan işine baksın bu kadar basit :D

birlik olunması lazım aslında ozman fiyatları düşürebilirler. ama hiç bir konuda birlik olamadığımız gibi bu konuda da yine onlar kazanacaktır. konuştum az önce yetkiliyle fiyatlar konusunda ama değişeceğini sanmıyorum fiyatların

olay ne la bırı aydınlatsın benı
Anladığım kadarı ile lol premium kafe alanlar yani kafeci alacak,pclerde %10 fazladan exp fazladan altın ayrıca tüm lol şampiyonları açık olacakmış,yani kafecilere premium almaya zorlucaklar,düşünsene karşı kafede var,diğer kafede yok,adam premium olan kafeye gidecek ?

allah aşkına millette zaten yeteri kadar şampiyon var geri aklanda ektra 20 ip için o kadar para verilirmi. 124 karakter açık olması bende pek bir etkisi olmadı. benim için sadece lolde değil tüm oyunlarda geçerli olan tek sorun internetin yavaşsa işlerinde yavaşlar. interneti hallettik çok şükür işlerimde sıkıntım kalmadı. gerisi boş lol premiummuş oymuş buymuş pek önemli değil. internet cafelere hem bunu sun hemde faiş fiyat koy, bizden satın almamızı iste. çocukca bir tepkiyle yav he he he diyorum. kaldıki aldığımı var sayarak şöyle bir örnek vereyim. 1 pcde aynı 10 pc de aynı süreyi yiyor. kullanan arkadaşlar bilir. burada ekstra mesai yapmamız gerekecek atıyorum 10 kişi lol için geldi. tamam hemen kontör aktarması ile aktif hale getirecez. 10 kişiden 8i kalktı geri kalan 2 kişi bunu aktif halde tutmak bence aptallık, hemen kapat 5 dk sonra bir grup daha geldi. bir daha aç. biliyoruzki müşterinin ne zaman geleceği vahiyle bize bildirilmiyor. :D bu durumda ekonomi yapmak için devamlı birr mesai uygulayacağız. veee ben bunları ekstra bir ücret talep etmeden yapacam. çünkü burada o ekstra ücreti yüklersem abi lol premiumu kaldırırmısın biz öyle oynamayacağız diyecekler. sonuç elimde bedava cebimden parasıyla oynatacağım bir hizmet olacak bedelini ben ödersem. şunu diyin kardeşim biz her cafeden aylık bir ücret alacağız. bu premium sizlerde olacak. türkiyede bilmem ne kadar internet cafe var bunu yayın siz zaten paranın dibine vurursunuz. bize bir ekstrası olurmu? bence ekstrası yok. bana şimdiye kadar premium varmış abi sende artık hep buraya gelecez diyen de olmadı. belli masalarımın ne zaman boş olacağını sorarlar. riot hayal kırıklığına uğrattı bizleri diyebilirim.

Son düzenleme:
anladığım kadarı ile bu premium olayı şu şekilde olucak biz saat satın alıcaz hesabımızda atıyorum 300 saat olacak müşteri geldiğinde bu özellik açık olarak oynamak istediğinde ekstradan satacağız bize gelişi saati 0,25 krş müşteriye satışımız o bize kalmış bişey örnek 0,50 krş müşteri alırsa oturduğu masaya ücretini verdiği kadar saat yükleme yapıcaz 1 tl verdi 2 saat aldı 2 saat oturduğu masaya aktarıcaz işleyiş böyle

Uygulama başlamış ve haberimiz yok , çok teşekkür ederim bilgilendirme için , vakti zamanında Knightonline sonrasında metin2 den ve Silkroad tan kazancımızı sağladık , şimdi ise Leauge of Legends var ve gerek güncellemeleri ile gerek oyunlarını oynatan kafeleri ziyaretleri ile gerek yaptıkları etkinlik ve turnuvaları ile geçici bir oyun gibi görünmüyorlar diğerleri gibi , oyuncuya ve kafeciye saygıları oldugunu düşünüyorum , Onlar oyunlarını ve yaptıkları işi ciddiye alıyorlar , kendileri gibi yaptıgı işi ciddiye alan kafelerle çalışmak ve saha masraflarını çıkartmak için bu tür bir kazanç sağlamayı hedeflemiş olabilirler , denemek içinde 1500 dk hediye ediyorlar riotpin.com a üyelik açtığınız taktirde , ben yaptıkları işe saygı duyuyor ve destekliyorum