playstation kafe yönetim programı

Arkadaşlar ps kafe açmak istiyorum ps 3 ve ps 4 makine koyucam yazılım ile kontrol edilmediğini biliyorum yazılım ile ps yi nasıl açar kapatırız yada ekranı nasıl açar kaparız bilginiz varmı ?

bu tarz bir sistem var ama her ps3 için ayrı bir aparat falan almak gerekiyor ve kesinlikle önermiyorum.
al bir laptop kur pan cafeyi bak keyfine.
ps3 ihtiyacın varsa ondada yardımcı oalbilirim.

2 dükkan olacak tek başıma idare edicem ve sadece ps 3 değil aynı zamanda ps 4 te olacak o yüzden ya ps kafeyi bekliycem net kafeyi uazaktan yöneticem yada ps kafeyede yazılım desteği sağlıycam bilemiyorum artık

2 dükkan olacak tek başıma idare edicem ve sadece ps 3 değil aynı zamanda ps 4 te olacak o yüzden ya ps kafeyi bekliycem net kafeyi uazaktan yöneticem yada ps kafeyede yazılım desteği sağlıycam bilemiyorum artık
aynı mantıkla 1 yıl işlettim. kesinle yürümüyor.
PS3 işinde müşteri ilgi ve takip istiyor.
takip etmediğin sürece oyundaki transferler oynanamz olur.
kol düşürmeli
TV sesis çok açmaları vs.
cafe ve ps3 aynı anda bakmak çok zor önu söylim.
gerisi sana kalmiş

ve ps4 kesinlikle alma
;)
ps4 neo çıkıyor onu bekle

ben ps kafeyi bekliycem zaten 15 mt ötede net kafe olacak onuda bilet ve üyelik sistemi ile yönetecem aynı zamanda kamera ile takipte olucam zaten aradaki mesafe 15 mt çok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.. açık hesapları iptal edicem pan kafe kullandığım için üyelik sistemi ve bilet sistemi yeterli olur diye düşünüyorum

ben ps kafeyi bekliycem zaten 15 mt ötede net kafe olacak onuda bilet ve üyelik sistemi ile yönetecem aynı zamanda kamera ile takipte olucam zaten aradaki mesafe 15 mt çok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.. açık hesapları iptal edicem pan kafe kullandığım için üyelik sistemi ve bilet sistemi yeterli olur diye düşünüyorum
umarım olur ama kolay olmayacak

sorduğum yazılım, ps yi kapatacak yada ona benzer birşey ps nin kullanımını durduracak bişey arıyorum yoksa çoğu kafe yazılımları ps ler içinde uygun sanal olarak açıp kapıyor ama fiziki müdahale söz konusu değil...