şehitlerimize Allah (c.c) rahmet eylesin

Allah bunlara fırsat vermesin evlerinde kafalarına sıkarak polislerimizi şehit etmişler yeni okuduğum kadarıyla
nie yapmışlar ?
e geçen günü intikamı imiş
peki geçen günü kimin yaptığını nerden buldun devletmi yapmış polismi delilin nerde de haklı gibi bide açıklama yapıyorsunuz
o zaman bizde diyoruzki o bombayıda siz patlattınız bunuda siz yaptınız şimdi hanginizden başlayalım bu kafadakiler ?
 
ALLAH şehitlerimize rahmet eylesin;

merak etme polat kendi bombalarını kendileri patlatmıştır. bunlara inanan ırkçı faşit imansızlar oldukça daha çok öldürürler birbirlerini.
ayrıca güzel olan bişey var bizim ölülerimiz şehitlik mertebesinde ;)
 

admin

Administrator
Allah rahmet eylesin şehitlerimize. Bu memlekette pkk nın bitmemesi içeride iki tarafta vatanda yaşayan insanların akrabalarının olması ve içerde ağlayanların artmaması niyeti idi. DEvletin artık bundan vazgeçmesi ve tüm gücüyle uşaklık etmeyi bırakıp Irak'ından suriyesine bu melunların ne kadar yuvası varsa yerle bir edip artık bu işi bitirmesi gerekmektedir. İnsan hayatına benden çok değer veren belki yoktur ancak artık gına geldi. Bu kadar eylem vs... başta kendi halklarının ağırlıkta olduğu yerlerde yapılıyor yazık artık Türk'ede Kürd'e de bu siyasi çıkarkavgaları yüzünden barış olmayacak insan oğlu nevsine doymak bilmiyor kandildekiler siyasete giremeyip yer bulamadıkları için krallıklarından vaz geçmiyorlar bu savaş bu yüzden bitmez. Tek çözüm dedigim gibi artık vurkaç ve karşılıklı ateş degil bizimle savaştıklarını söylüyorlar her seferinde gerçekten savaşmamız gerekiyor bir bölük askerle iki uçak gönderip yer tesbiti yaparak savaştıklarının ülke olduğunu sanıyorlar türkiye bu kadar ufak ve bundan mı ibaret bunu artık göstermesi gerekiyor devletin ve askerin.
 
Üst