Üçgen Oyun arşivi ve ccboot disksiz siztem yardım

Arkadaşlar üçgen oyun arşivi düşünüyorum ccboot ile çalışan cafem için. bu sistemi aranızda ccboot ile kullanan varmı. nasıl bir yol izleniyor. sistem stabil çalışıyormu? kullanan arkadaşlar bilgilendirme yaparlarsa çok memnun olurum.

kulanan arkadaşlar var zaten en ıyı performansı bu ıksı bırlıkte cafeye atınmı daha cafeye gıtmene gerek yok basaran

D

dejawu1978

başaran geç geç :D ben gullanıyom :D cicibot+üçgen oyun arşivini benı referans göster indirimi kap :D koş koş :D

D

dejawu1978

aynen paşam sen hdd leri yolla o sana bütün oyunları kopi yapıp yolluyor ve teamdan kurulumu gercekleştiriyor

aynen paşam sen hdd leri yolla o sana bütün oyunları kopi yapıp yolluyor ve teamdan kurulumu gercekleştiriyor
deja baba 1 tane 4 tb göndersek yeterli olacak yani. oyunlar geldiğinde servere kopyalıyoruz ve arkadaşın kurulum yapmasını bekliyoruz. doğrumu anladım ? birde iş kesintiye uğramaz demi. yani aynı gün yada gece içerisinde kurulum yapılır mı?

D

dejawu1978

2+2 yolla daha iyi 4tb ı yedek olarak kullanırsın kurulum cok sürmüyor basit yani dakikalar diyebilirim cicibot olduktan sonra sorun olmaz