Windows 10 CCBOOT EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ve OLUMSUZ Yönleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


OLUMSUZLUKLAR

1- CCBOOTA çalıştırtan Sonra Başlat Menüsü Pasif hale geldi TIKLAMALARIMDA AÇILMAMAZ oldu./ CCBOOT'a imajı aktarmadan önce AKTİF ÇALIŞIYORDU
2- Windows 8'de olduğu gibi Aynı anda açılan 2. Bilgisayarda Merhaba Kullanıcı ayarları uygulanıyor diye geçiş yapılıyor. Ben bunu ayarladigim için böyle birşey dememesi lazımdı Windows 8'de de aynısını demişti.
3- En büyük Sorun ise DRİVER sorunu henüz Donanımların Bi kısmınında olsa Windows 10 Driver Desteği bulunmuyor.
4- Flashla Boot yapılıyor ama Windows kurulmuyor.

Şuana kadar gözlemlediklerim bunlar oldukça Konuya yazılacaktır.

Antheus hocamda denedi Onda Yazdiklarimin hiç biri olmadı. :)
 
Şu ana kadar yapmış oldugum denemelerde toplam 34 pc intel ve amd karısık olmak kaydı ile yaklasık 13 cesit anakart 3 cesit ekran kartı pan cafe+filtreli sistem tek pc acımı pan cafe gelmesi dahil 27 sn 34 pc aynı anda acımı 54 sn sadece suan tek bir sorun var amd anakartlarında realtek cip setli 8168 ethernetlerinde unlem bulunmakta pclerde internet var ağ da gormemezlıkde yok ccbottan acılımındada sorun yok ama unlem ısareti var realtek ethernetleride guncelleme dosyası buldugumda bu sorunda ortadan kalkacagına ınanıyorum.... (pan cafe yeni versiyonu kullanılmıstır eski 1.6.1 versiyonunda masaustu geldikten 12 sn sonra pan manager gelmekteydi)
 

admin

Administrator
konu cok eski oldugu icin ve yukaridakiler sorunlar fixlendigi icin kapatiyorum windows 10 ile ilgili yeni sorularinizi yazabilirsiniz. Veya deneyimlerinizi paylasabilirsiniz.
 
windows 10 solid ve pro versiyonlarında stabil şekilde çalışmaktadır. win10 solid x64 versiyonu + ücgen oyun arşivi ile tüm denemeler bitmiş bulunmakta 714 oyun online ve multi oyunlarda 10 gundur sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. ccboot versiyon : (20160729 client+server) everycafe+trend filtre /// son zamanlarda pan cafe ve filtresindeki reklamlar ve sistem e verdiği ağırlık yüzünden kullanılmamıştır. win7 pan+filtresinde 48 sn de acılan sistem aynı pc de win10 every+trend olarak 18 ila 23 sn de açılmaktadır.. açılış suresinin farklılıkları anakartların değişikliğinden kaynaklanması atheros ve realtek durumundan (gpxe-gpxex) protokollleri değişiklik göstermesinden.

asus m3a78
asus m4a78
asus m5a78
gigabyte 970
gigabyte 970 ds3
gigabyte 970a ds3h
asus m4a88t
gigabyte ga-78lmt
asus h81m-k

asus b250 v3
asus b250 m-k

gibi anakartlar 103 pc de çalışmaktadır
 
Son düzenleme:
ımajı yollamadna önce pancafe flitreyi extra bi ayarı varmıdır??
Şu aptal tib filtreleri bırakın artık. IM lock vb kelime filtresi kurun. aile filtresine geçin aile filtresine geçmediğiniz için ceza yiyeceksiniz sonra buralarda ağlayacaksınız ceza yedim yardım edin ne öneririrsiniz diye. tib işi bitti o iş kaltı defalardır yazıyorum dinlemiyorsunuz. burda polis kaymakamlık özellikle denetim yaptı ve hiçbir kusur bulamadı. hatta ve hatta oğluma dükkan bıraktım 18 yaşında yok tutanak tuttular ama ceza yazamadılar 18 yaş altına dükkan bırakılamaz diye madde yok cezai müeyyidesi vardır diye bi kanun maddesi yok. neye göre yazacaksın dedim cevap veremedi yazamadı yani. demem oki kurallara göre çalışın birilerinin yönlendirmesine göre değil. benden bu kadar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst